slunečnice 2.díl

10. ledna 2011 v 15:10 | Deidara miu |  Slunečnice
další díl.. užijte si ho :)

Stála před ní známá postava. Větrné povětří mu rozhánělo světlé vlasy d všech stran. ,,Naruto..?" Vydala ze sebe trochu překvapeně. Chlapec se pousmál. ,,Ahoj Sakuro. Je tu krásně žejo?" Zasněně se zahleděl k nebi. Růžovláska přikývla a zadívala se stejným směrem. Blonďáček se náhle zarazil a pohledem sjel k sedící dívce. ,,Počkat.. Co ty tu vlastně děláš?" Prohlídl si ji od hlavy k patě. ,,Já? No.. Já.. vlastně ani nevím." Začala si nervózně omotávat vlasy kolem prstu. ,,ono.. Totiž.. Doma bylo trochu rušno. tak jsem šla sem." Ani nevěděla proč ji to tak znervóznilo. ,,Aha.. U nás je důchodecký rande a na to já zrovna nejsem." Zasmál se blonďáček. ,,Důchodecký rande?" S letmým zasmáním zpozorněla růžovláska. Naruto odhodlaně přikývl. ,,No fakt! za dědou Jirayiou chodí taková šílená ,prsatá bloncka." sakura se neudržela a začala se smát. Ani ne tomu co Naruto právě řekl. Spíše tomu důležitému výrazu v tváři co měl. naruto se k jejímu hlasitému smíchu přidal. ,,Hej chceš něco vidět?" Zeptal se po chvilce. Sakura ještě rozesmátá pžikývla. Na to ji blonďáček chytl za ruku a vytáhl ji na nohy. sakura nestihla ani posbírat rovnováhu a už ji v běhu vláčel za sebou. Běželi měkkou trávou. Na levo od nich se slunečnice otáčely za sluncem a napravo se tyčil mohutný les ,který o pár mětrů dál uzavíral travnatou cestičku. Řekla by že skrz les už žádná cesta nevede ,ale zdá se že Naruto je jiného míňení. Než se nadála běželi lesem. Míjeli spousty vysokých stromů. Lesy milovala. Je to jedno z mála míst kde se člověk necítí sám a v ohrožení. Když se nad tím zamyslela přestala tolik vnímat věci okolo sebe. Proto když Naruto zastavil srazila ho s sebou k zemi. ,,Eee.. promiň" Začervenala se když zjistila že se nachází překvapenému blonďáčkovi na hrudi. Chlapec se  začal nahlas smát. ,,Čemu se zase směješ? To vůbec není vtipný."Popichovala ho růžovláska do břicha ,které se pod náporem smíchu nepravidelně zvedalo a zase klesalo. Po chvíli kdy se jí odpověď nedostala se začala také nahlas smát. Slezla z chlapce a porozhlédla se okolo sebe. Kousek od ní začala vynechávat pravidelná vrstva nahnědlého jehličí a povrch země se měnil v měkký, zelený kobereček z mechu. Podél něho stromu ustupovaly do velkého oblouku jenž vytvářel prostor pro křišťálové jezírko v němž se odrážela modrá obloha. ,,Páni.." vydechla užasle. Pohlédla zpět na blonďáčka. ,,Nádherný žejo?" Pousmál se a začal rozšměrovávat tkaničky svých zelených tenisek. Sakura pochopila co má v plánu a i ona si sundala červené žabky.  ,,Tak na tři jo?" Usmál se nadšeně Naruto. ,,Jasně" Opětovala mu stejný úsměv Sakura a podala mu ruku. ,,Raz..Dva.. A tři!" Vykřikl Naruto a už oba běželi bosi po měkkém mechu. I mech se začal ztrácet a pod nohami se objevil písek. Najednou už oba po celém svém těle pocítili chladnou vodu. na hladině po nich sbyly jen kruhy porušující klidnou hladinu. Naruto nechal své tělo klesnout až na písečné dno ,od kterého se mohl snáze odrazit.
Na hladině už na něj čekala nadšená Sakura. ,,Hmm.. abych pravdu řekl.. nečekal jsem že s mokrými vlasy budeš tak ošklivá." Prohlížel si Sakuru škodolibým pohledem blonďáček. ,,COŽEEEE!!?" Sakura natáhla ruku a cákla narutovi plnou dávku vody přímo do obličeje. Blonďáček si to ale nemohl nechat líbit. To by byl ponížen. Rozesmátá Sakura tím pádem skončila ještě víc promočená než předtím. Ani Sakura nebyla ten tip co by se jentak vzdal a tak oplácela každý Narutův vodní úder. Aba dva se u toho skvěle bavili. Vítr začal lomcovat s korunami stromů a spolu s sebou přinesl i chladnější vzduch. ve studené vodě začali chladem drkotat zubi a modrat rty. Blonďáček se vyškrábal na břeh první aby mohl podat růžovlásce pomocnou ruku.
Jasně modrá obloha nabrala medové barvy a zapadající slunce sbarvilo volně se pohybující mráčky na růžovo. Sakura si připadala kouzelně na takovém místě. Sice zima trhala jejím tělem ,ale za ten nádherný pocit volnosti jí to stálo. Naruto si všiml že zima ještě stále ovládá její tělo a okolo ramen jí položil suché suché triko. ,,Jé díky." Usmála se a ještě víc si bílé tričko přitiskla k tělu. ,,není za co.. ošklivko." Na tohle už Sakuře nestačila jen voda a tak si to slovo Naruto odnesl poněkud tvrdě. Pod náporem její pěsti se jen zatočil ve vzduchu a nemotorně spadl na zem. Jemná ruka ho zezadu chytila za límec trička a rozhodně ho táhla za sebou z lesa. Pustila ho až na travnaté cestičce a se spokojeným výrazem si oprášila ruce ,jakoby sama sebe chválila za dobře vykonanou práci. Naruto se neodvážil raději ani nic říci. Přemýšlel o tom jak by jí svými slovy asi zkazil dobrou náladu. Možná by se potom objevil silou jedné pěsti až v Tokiu. Při té myšlence zaklepal hlavou jakoby ji snad chtěl vytřást. ,,Narutoo?" ,,A-Ano?" Blonďáček uděšeně pootočil hlavou ,aby viděl Sakuře do tváře. ,,Půjčil bys mi nějaké sešity?" Pousmála se sladce Sakura ,kakoby si nepamatovala co se dělo ještě před minutou. ,,Užijem si tak krásný den a ty sem zas taháš školu??" vymrštil se na nohy Naruto. Sakura ,ale našpulila narůžovělé rty a zakoulela jasně zelenýma očima ,jako štěňátko. ,,No joo." Povzdechl si blonďáček a otočil hlavu na druhou stranu aby se do těch zelených očí nemusel více dívat. ,,Děkuju." zasmála se vítězoslavně Sakura. ,,Tak pojď" Popostrčil Naruto dívku kupředu a oba dva se vydali přes pole slunečnic zpět domů.

,,Ty bydlíš tady?" Vzhlížela Sakura udiveně na rodinný dům. ,,Jo." ,,Páni.. bydlíme dost blízko od sebe." Usmála se. Ťeď teprv si uvědomila že ještě stála ji ramena zahřívá narutovo tričko. Uspěchaně povolila stisk ruky jenž doteď přidržoval její zdroj tepla a podala ho jemu majiteli. Ten si ho okamžitě navlékl a zakryl štíhlou hruď. ,,Počkej tady hned ti pro ty sešity dojdu." ,,Ahoj mami ,čau tati a.. egh Jirayio a Tsunade." Zakřenil se při pohledu na pár sedící na gauči. Kushina vyšla z kuchyně na chodbu aby obdarovala svého syna úsměvem. ,,Kdo je ta milá slečna co tam venku stojí tak po tmě?" Pousmála se rudovláska. ,,sakura. kamarádka." Odpověděl bez velkého zájmu Naruto. ,,Aha kamaráýdka." Uchechtla se Kushina na u stolu sedícího Minata. Potom se ale zase s miloučkou tváří otočila zpět na svého syna. ,,No tak ji pozvi dovnitř ne? šup šup ať tak kamarádka nestojí tak sama." Na slovo kamarádka kladla velký důraz ,ale pořád se usmívala víc než mile. naruto si povzdechl. Někdy mu připadala až otravná ta mamčina milosrdnost. Loudavým krokem se dobelhal ke dveřím. ,,Sakura dovnitř ,někdo tě chce vidět." Křiklven a nechal podržené dveře. Domem se rozlehl slušný pozdrav dobrého večera. ,,Tak já jdu pro ty sešity." Oznámil Naruto a vyšel schody do druhého patra. ,,Takže ty jsi Sakura." Usmála se Kushina ještě víc než předtím. Sakura přikývla. ,,To má naruto ale krásnou kamarádku ,nemyslíš Minato?" Otočila se znovu na svého manžela a stejně jako předtím dala důraz na slovo kamarádka. ze sakury spadla dočaasná stydlivost když viděla jak jsou Narutovi rodiče milí. Potěšeně se pousmála. ,,Sakuroo! Potřebuješ i fyzinu?" Ozval se ze shora výkřik. ,,Jo prosím" Zakřičela Sakura. na to se ozval šramot ,jako když někdo vyhazuje ze skříně všechny věci co má.
Po chvíli se Naruto objevil zpět v prvním patře a podával Sakuře štůsek sešitů. ,,Děkuju. Nashledanou pane a paní Uzumaki." Rozloučila se Sakura a vydala se ven. ,,Je moc milá." Prohodil Minato jen tak aby řeč nestála. ,,Naruto? Co říkáš tomu že byjsme dnes večer udělali prostor dědoj a tetě Tsunad a jeli do ichiraku?" ,,Jako fakt? Ty bláho.. Co na to říkám? Skvělej nápad! Strojit a jedem." Vypískl Naruto.

,,Tak ahoj a nedělejte tady žádný blbosti." Okřikla Kushina ještě ze dveří Jieayiu a jeho blonďatou oběť. Dveře zavřela a přiběhla za zbytkem své rodinky do auta. V rádiu hráli beatls-skupinu Minatova a Kushinina dětství., oba dva se přidali trochu falešně k rádiu. ,,She loves you yee ,yee ,yee" Bože můj odkdy tohle musím poslouchat. Proběhlo narutiovi hlavou a ještě více přitiskl obličej k okénku červené toyoty. Zorničky se mu zúžili a oči překvapeně vykulili ,když ve svém zorném poli spatřil protijedoucí auto. jelo v protisměru a nebezpečnou rychlostí se řítilo přímo na ně. ,,Tati bacha." Vykřikl. Odpověď přehlušil nesnesitelný souhrn různých zvuků. Rozbití skla ,něco jako když se myčká plech... A víc? Nic.. jen tma...

další díl za námi.. no co na to říkáte? :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | E-mail | Web | 10. ledna 2011 v 15:38 | Reagovat

woooooooooooooooooooow, tu si sa prekonala! :D nádhera..... :)) jo a jinak nom, to ti pošlou heslo atd atd

2 Tarei Tarei | E-mail | Web | 10. ledna 2011 v 15:59 | Reagovat

ale jak říkám, nevím ale doufám že tě přijmou :D

3 Tarei Tarei | E-mail | Web | 10. ledna 2011 v 16:06 | Reagovat

vedoucí ale teraz to projednáváme a přemlouváme aby tě vzali ;)

4 Ája *SB* Ája *SB* | Web | 10. ledna 2011 v 16:16 | Reagovat

Moc by se mi to líbilo, kdyby to nebyl pár NaruSaku, gomen, ale ten pár nikdy asi nepřekousnu XD.Jinak píšeš vážně úchvatně jako jedna z mála ;-).

5 Koffi Koffi | Web | 10. ledna 2011 v 16:35 | Reagovat

Nuž, je mi ľúto, ale ako zakľadatelka a "hlavný BOSS". Musím napísať, že Ťa neprímame. Dôvod? Prečítaj si celý ten článok a hlavne to červené s čiernym pozadím a pochopíš :)

6 marketa251996 marketa251996 | Web | 10. ledna 2011 v 19:46 | Reagovat

Nechci obviňovat, ale dost mi to připomíná začátek povídky Ještě není konec XD :D Ale ne... :D Mně se to líbilo :D

7 marketa251996 marketa251996 | Web | 10. ledna 2011 v 19:57 | Reagovat

Ne, to je v pohodě :D Nemůže být autonehoda jenom v mojí povídce :D Vsadím se, že jsem určitě okopírovala stovky věcí a ani o tom nevim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama