píseň deseti strun poslední díl

17. října 2010 v 14:54 | Deidara Miu
no další díl.. promiňte že je tadle povídka tak depresivní ,ale vymyslela jsem ji když jsem měla příšernou depku xD no musíte mi odpustit XD a kdyby začátek nbl k pochopení tak naruto a Hinat šli k Narutoj domů ;)

Blonďáček otevřel staré dveře. ,,No ,tady bydlím.. vím nic moc ,ale chovej se tu jako doma." Černovláska opatrně vešla dovnitř a zvědavě pokukovala po prázdných zdech. ,,Naopak ,myslím že je to tu celkem útulné." Pohlédla na překvapeného blonďáčka a položila si housle na stolek u potrhaného gaučíku. ,,Moc ti děkuju že tady můžu bydlet." Naruto se zasmál tím svým naruťáckým úsměvem. Přešel ke gaučíku a posadíl se. Při tom chytl Hinatinu ruku a stáhl ji na gaučík. Ta dopadla těsně vedle něj. Naruto se na ni znovu usmál a ona si nervózně olízla ret. V tu chvíli Naruta napadlo něco co by do sebe nikdy neřekl. Začal toužit ochutnat její rty. Ta myšlenka ho trápila ,ale zvědavost byla větší než sebezáchova. Rychle se k ní přiblížil a stiskl její  rty mezi ty své ,což Černovlásku očividně překvapilo. Po chvilce překvapení ,ale zavřela oči a obejmula ho. To objetí krásně hřálo ,jakoby se jí právě plnil sen. Chtělo se jí brečet ,jako u nějakého dojemného filmu. Ještě větší teplo cítila když jí Naruto položil ruku na záda. Vzápětí se z toho dlouhého polibku odtrhl a podíval se těma svýma tyrkysovýma očima do těch jejích. ,,Jak jsem si myslel... chutnají po borůvkách.. " Nemluvil nahlas. Spíš tak tichounce a s úsměvem že to Hinatku přinutilo se červenat. Pohladil ji po tváři a znovu ji políbil. ,,Hmm na tohle bych měl udělat večeři." Usmál se na ni po polibku a zašel za další roh. Odtamtud se ozvalo řinčení hrnců ,což Hinatce nedalo klid a musela se tam jít podívat. Naruto tam ležel s hrncem na hlavě a na noze. Hinatku to přinutilo k smíchu. Ani se nedivila že spadl ,když viděla že tady se asi hygiena moc nedodržuje. ,,Neměla bych to tu trochu uklidit?" Zeptala se nesměle a podala Narutovi ruku aby mohl snáze vstát. ,,Naruto .. prosím.. já vím je mi to příjemný to že mě tak něžně líbáš a tohle všechno ale.. prosím nezacházej dál já.. mov ráda bych ale to prostě nejde." Naruto sice nechápal ale vyslišel její prosbu. Tahle dívka pro něj znamenala opravdu všechno.. možná i život. Nehodlal ji ztratit. ,,No ale snad ti nebude vadit že budem spát v jedné posteli.." Omluvně se na ni zadíval. Dívka se usmála a obejmula ho. To byla pro Naruta odpověď. ,,A co si myslíš o té písničce pro nás dva?"  Pošeptal ji do ouška." Dívenka se znovu jen pousmála.

druhý den ráno..

Tmavovlásek s otráveným výrazem seděl na židli a sledoval totálně vytočeného černovláska. ,,SAKRA NEJI!! Tak už to vzdej! Sakra hned první den a už takhle šílenej." Neji si jen odfrknul. ,,Panebože!! Jseš jenom srab co se nedokáže přiznat k tomu že znásilňuje svoji vlastní sestřenku! Zasraní Hyuugové! Vsadim se že naruto s tou holkou taky nalítne na držku ale řeknu ti to je snad jediný čestný člen vaší podělaný rodiny!!" Do místnosti vtrhnul Itachi. ,,Hele Sasuke já to vemu za tebe ale teď volali že našli mrtvýho starýho Hyuugu.. Vem to za mě mě se nikam nechce." Černovlásek se zvedl ze židle a otráveně odešel.

odsud bych doporučila pustit tuhle písničku :)

,,Tak jak jsi se vyspinkala?" Pousmál se Naruto ne vedle sebe ležící dívku když najednou zazvonil zvonek u dveří. Naruto se zvedl z postele a pomalu přešel ke dveřím. ,,Jéj ahoj sasuke! Co tu děláš tak brzo? Já myslel že jsi u poldů.." Černovlásek sklopil oči a hypnotizoval podlahu. ,,Naruto.. já tu nejsem jako kámoš, i když bych nejradší byl..." Naruto pokrčil obočí. ,,Co? To nechápu.. Řekni to blbovzdorně." Zasmál se. ,,Naruto.. zabili starýho Hyuugu a všechno nasvědčuje tomu žes to byl ty. Já tomu nevěřim ale co mám dělat!" Při těch slovech to v Hinátce i v narutovi trhlo. ,,Zabili.. tatínka? .... Myslí že to byl .. Naruto?" Dívenka přišla ke dveřím se slzami v očích. Naruto ji pohladil po tváři ,ale nevěnoval jí ani pohled. ,,Já? Proboha jak já bych mohl někoho zabít?" Sasuke se stále díval do země. ,,Naruto ..musíš jít se mnou.. budoutě soudit budu se snažit aby ses z toho dostal." Naruto podal uplakané Hinatě klíčky od  bytu a políbil ji na tvář po níž stékali slzy. ,,Nedokázala ze sbe vydat ani slovo na rozloučenou. Přímo před očima ji mizel. Nezbývalo než doufat a čekat než se dveře dočista zavřou.

,,Naruto moc mě to mrzí ,ale nikdo ani tebe ani mě neposlouchal." Naruto odcházel z obrovského sálu s rukama v železech. ,,To nevadí.. Jenom prosímtě vzkaž Hinatě že je byt její.. že už se asi nikdy nevrátím." Naruto opravdu neměl náladu mluvit. Jen mu hůavou probíhala pořád dokola otázka proč. Proč? Výdyť neudělal nic.. nezabil nikoho.. jenom chtěl být s Hinatou a hrát.. Ale proč obvinili zrovna jeho? To už ale mohlo být jedno. Blesky foťáků a a mikrofony co mu všicni ti novináři strkali k puse už ho taky štvali. Říkají si poslové dobrých zpráv ,ale copak je dobré když dají doživotní život v kleci někomu kdo vlastně ani nic neudělal? Jeho poslední kroky svobody zkončili zavřením mříží pokoje zvaného cela.

,,Cože? Naruto už tam zůstane.. NAVŽDY?!?"  Sasuke jen potichounku kývnul. Sám tomu nechtěl věřit. Když viděl že se dívce do očí vlévají slzy pochpil že už tam nemá co dělat. ,,Tak já už radši půjdu." Zavřel za sebou dveře a smutně sešel schodiště. Dívenka popadla kabát a se slzami v očích vyšla ven. Přesně věděla kam jde. Všude kolem vyvěšovali po domech a obchodech vánoční výzdobu. Temnota noci přinutila všechny tyhle ozdůbky začít zářit. Dívka se zastavila až u obrovského mostu. Ve vodě se zrcadlila záře velkoměsta a jejích tváří se dotýkal první sníh. Nechala si spadnout jednu z vloček mezi prsty. ,,Nikdy .. jsem si neuvědomila jak jste krásné.. jak je všechno tady krásné. Pousmála se a vylezla si na zábradlí mostu. Plná odhodlánísklopila víčka a společně se svými slzami se vydala vstříc nznámím hlubinám. Tu noc padali hvězdy ,které šli vidět i z oken věznice. I z té cely kde se právě teď krčil blonďáček s uslzenýma očima. I tam kde právě teď trávil čas poslední žijící Hyuuga.

,,Sasuke! Našli další Hyuuga mrtvolu! Tu černovlasou holku co chodila s tim tvym kámošem. Prej skočila z mostu!" Černovláskovi se rozbušilo srdce. ,,Nemluv tak nahlas! Naruto má celu kousek odtud mohl by to slyšet." Bohužel už bylo pozdě na nějaké okřikování. I v cele se vždy najde věc kterou se dá ukončit neštastný život. Bez přátel.. bez lásky.. bez rodiny a v kleci. Sbyla jenom píseň hladící lidská srdce. Píseň deseti strun...

slovo autorky XD
no co k tomu říct.. nejsem na tohle nijak pyšná ale doufám že i přes ten konec se vám líbí. Všechny díly najdete na mém starém blogu.. no pokusím se psát veselejší věci slibuju :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuiko<3 Yuiko<3 | Web | 17. října 2010 v 17:04 | Reagovat

to máš pravdu ale nechtělo se mi dávat video tak jsem jaksi popsala podle mě nic moc xD

2 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 18. října 2010 v 19:47 | Reagovat

Krásne, až mě to dojaloXD, asi přestanu poslouchat ty písničky k těm povídkam, jinak se s chladné holčiny stane měká skořápka

3 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 19. října 2010 v 19:01 | Reagovat

Nechtěj vědet jaké jsem měla svijáky kdyžj jsem četla tvůj koment............. mimochodem ten týpek je z Kuroshitsuji

4 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 20. října 2010 v 17:51 | Reagovat

nesahat, na toho si vyhrazuji Shiki právo XD

5 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 27. října 2010 v 15:56 | Reagovat

Je zajímavý, že lidi tíhnou k psaní smutnejch konců :)
Ale to nemění nic na tom, že to bylo nádherný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama