Jsme strážní andělé 3

29. října 2010 v 10:14 | Deidara miu |  jsme strážní andělé
další díl. todle mě nějak baví :D komenty potěší :)

jsaRůžovláska se vrhne blonďáčkovi kolem krku a nesměle ho políbí. Když se odpojí od jeho rtů spatří před sebou dvě přkvapená pomněnková očka. Blonďáček se přidá a svými rty se spojí s těmi jejími. Tohle už černovlasý nevydržel a aniž by si toho ti dva všimli odešel do kuchyně.
Sasukeho pohled:

Neříkám že by mě to nějak ranilo ,ale ani mi není příjemný na ně koukat. Je to jako zásah přímo do srdce... Neříkám že jsem se zamiloval.. spíš by to byla má hračka... Ale teď jsem jako dítě ,kterému tu hračku berou... Ale jestli bude s Narutem.. Tak to zradíme své poslání ,protože anděl se smrtelníkem to by znamenalo jejich smrt.. abou. Ale pokud tam půjdu a řeknu jim to.. tím zničím všechny svoje šance! Znaveně si sednu na židli a rukou prásknu do stolu.Slyším Sakuru jak  opakuje Narutovo jméno.. Tohle už nestrpím! Vejdu do toho honosného obývacího pokoje a vidím je! Ruku v ruce přitulení k sobě se dívají na televizi. Zžírá mně pocit že mě ta mrcha nepotřebuje. Vlastně ani evím proč mi na tom tak záleží. Ani si nevšmla že jsem odešel. Ale co mi po tom je.. mám přece v nebi svou rusovlasou královnu.. Jenže.. Já ji tak moc chci..

Narutův pohled:

Slunce už dávno zapadlo.. Na sklech obrovských oken za námi se odráží světla mrakodrapů. Tohle místo je tak nádherné. Možná bych mohl svou princeznu vzít na to úžasné místo..
Uchopím ji něžně za štíhlou ručku a nadšeně se na ni podívám. Ona se na mě s očekáváním v očích podívá a na rtech jí zazáří úsměv. Pomalu se zvedám i s ní z měkkého gaučíku a mířím do dřevem provoněné haly. Lehounce jí obleču kabátek a nazuju ji vysoké kozačky ny šměrování. Kolem krku umotám pestrobarevnou šálu a vyrazíme spolu do zasněžených ulic. Lehounce se s ní vznesu do oblak a nechám ji užívat si pocit letu. Do těch nádherně růžových vlasů ji padaly sněhové vločky ,lesknoucí se v záři měsíce. Její smích mě činí šťastným. Dal bych cokoliv za to abych ho slyšel ještě jednou. Ve třpyto sněhových vloček se smíchem přistáváme na starém mostu. Sem už nedolehnou ani světla těch nejvyšších mrakodrapů. Vydíme jen díky jasnému měsíci. I když na tohle místo nemám moc hezké vzpomínky ,dokáži tu být šťastným ,obzvlášť s mou princeznou. Pohladím ji po tváři a s největším odhodláním v životě ji políbím. Rukou mi zajede do vlasů. Po zádech mi přeběhne mráz. Jsem si jist že to cítila. Sevřu ji v obětí svých křídel. Na své hrudi ucítím vodu-spíše slzy. Pláče! ale proč? ,,Co se děje?" Podívám se jí do těch smaragdových očí. Mému pohledu se bleskurychle vyhne a tou něžnou ručkou utírá slzy. Znovu se na mě usměje a vytrhne se z mého obětí. Opře se o zrezivělé zábradlí a hledí do vody. Seběhnu po travnatém břehu k řece. ,,Co tam děláš?"  Upře na mě tázavý pohled. ,,Nic jen si jdu něco ověřit." Usměju se a ona kývne. Seběhnu pod mot a mé očekávání se naplnilo. Ten pohled mě trochu zděsil.. to musím uznat. Mé oči byli upřeny na mě ležícího ve vodě. To tělo-moje tělo.. leželo tam tak bezvládně. Na břehu řeky.  čela stékal pramen již zaschlé krve. Tohle bylo poslední místo kde jsem neměl ty dvě bělostné o"zdůbky" na zádech. Místo kde jsem přestal existovat. ,,Naruto! tak jdeš už?" odvrátím pohled od toho zjevu a vyběhnu tak aby mě mohla Sakura spatřit. Usměju se a mávnutím křídel stojím u ní. Chytím ji za ruku a zahledím se do nebe.

Mezitím u sasukeho.

Netušil jsem že bych mohl někdy žárlit až tak moc. Klečím u okna a sleduji velkoměsto. Když přemýšlím o svých pocitech.. nenajdu nic než jen nenávist a pomstychtivost.
 Jindy to není jiné ,ale dnes mě tyto pocity zžírají tolik.. Nutkání přestat tady jenom tak klečet a udělat něco mě dohání na pokraj šílenosti. nedokážu sledovat jak někde trajdá s tím idiotem. Nepřeju si to ,ale jak se zdá i kdybych se modlil.. nic by se nestalo. Náhle uslyším zacvakání dveří a hluk dvou vcházejících osob.
_____________________________________________________________________________
Další dílek j za námi :) doufám že se línil a gomen za chyby  ale Miu neumí psát ani číst XD opět můžete zkusit napsat co si myslíte o tajemství pod mostem XD zajímá mě váš názor :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 29. října 2010 v 11:27 | Reagovat

Hm. Narutovi to moc nezávidim. Nechtěla bych vidět vlastní mrtvolu, ale jinak moc hezká povídka.

2 Nerisaga Nerisaga | Web | 29. října 2010 v 11:39 | Reagovat

ááá užasnej dílek...honem další =D na diplomek třeba..sasukeho..co tam chceš ty? :D

3 Siruka Siruka | 29. října 2010 v 11:54 | Reagovat

Ahojky mas  uzanou  povidku .Jestli  tu  povidku   budes   psat  tak   ti  slibuju  ze  se  pokusim    sehnat  dalsi  lidi   aby  se   mrkly  na  tvuj  blog:-)

4 Deidara miu Deidara miu | Web | 29. října 2010 v 13:03 | Reagovat

[3]: tak to moc děkuji =) jinak psát ji budu určitě tahle mě moc baví :D

5 Saskiee-your ♥SB♥ Saskiee-your ♥SB♥ | Web | 11. března 2011 v 19:46 | Reagovat

krásný krásný ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama